SON EKLENENLER

Bio WOOW Organics Dünya Lideri olma Yolunda hızla ilerliyor.

Türkiye'nin en iyi organik markası seçilen Bio Woow Organics büyümeye devam ediyor Marka Erbil'de İlk Şubesini açmasının ardından Erbil’deki en büyük alışveriş merkezi olan Family Mall ve Swiss markette yeni kiosk açılışlarını gerçekleştirdi.
11 Eylül 2022 00:04

Uluslararası kalite ödüllerince yılın en iyi organik gıda markası seçilen marka Türkiye'nin organik gıda sektöründe dünyaya açılan penceresi durumunda. ''Bizde her şey gerçek tadında'' mottosuyla Anadolu'nun her tarafında ürettirdiği organik sertifikalı ürünleri dünya pazarına sunmaya devam eden marka Türkiye'deki yatırımlarına Ankara'da Cepa AVM ve Taurus AVM'de açtığı kiosklarla yerini aldı.Bunun yanında Online market üzerinden de satış yapan marka www.bıowoow.com adresi üzerinden% 100 organik sertifikalı ürünleri Türk halkıyla buluşturuyor.
 Dünya pazarına hızlı bir giriş yapan marka   Erbil'de İlk Şubesini açmasının ardından Erbil’deki en büyük alışveriş merkezi olan Family Mall ve Swiss markette yeni kiosk açılışlarını gerçekleştirdi.
Organik ürünler içeren markanın ayırıcı özelliği en değerlisi sağlığınız sözüyle hareket etmesi Tüm ürünlerini Avrupa Birliğine, ABD ve Türkiye organik sertifikası ile müşterilerine sunan  Bio Woow dünyanın bir çok noktasında yeni marketler açarak dünya pazarında organik sektörde lider olmayı hedefliyor.
Biowoow organics ürünleri Kuveyt’e ihraç ediliyor.
Markanın Erbil sonrası durağı ay sonu açılışı gerçekleştirilecek olan KUVEYT; marka ayrıca Hollanda, Almanya, İspanya, Katar'da şubelerini açmaya hazırlanıyor.

KAMU EXPRESS

KADINCA BAKIŞ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER